Další mojí láskou je výroba meditačních totemů, šamanských vějířů a lapačů snů.

Dřevěný totem

je symbol totožnosti kmenové skupiny, dávného předka, ochranného ducha a také jeho viditelného symbolického zobrazení. Totemový kůl neboli totemový sloup je typický pro americké kmeny, ale je znám po celém světě mnoha jiných podobách. Totem zdobím ze všech stran, můžete ho tedy použít v prostoru, třeba v kruhové meditaci.

Šamanský vějíř /chřestidlo

na rozvíření dýmu vykuřovadel, který doprovází zvuk makovic. Vějířem směřujete dým z vykuřovadel, který slouží k očištění sebe, prostoru nebo čehokoliv jiného. Je to velmi magický rituální nástroj. Ptačí peří je prostředníkem mezi nebem a zemí, s vějířem můžete i meditovat a doprovázet se zvukem z makovic.

Lapače snů

vyrábím v tradičním stylu s klasickým nebo složitým vzorem mandaly v kruhu, ale i ty romantické s krajkou mají u mě místo.  Velký důraz dávám na barvy a jejich symbolický význam a schopnost vyvolávat určité vibrace a pocity, tak jak to dělali šamani. Šaman už při výrobě musí lapač snů „nabít“ správnou energií a to docílí jen když je v naprostém klidu a souzní s energií lapače. Zakázky na výrobu lapačů a vějířů nepřijímám. Zakázky, které byly časově omezeny mě dost stresovaly a to mé svědomí nedovolí vyrobit lapač snů, s kterým nejsem spokojena.

Momentálně vyrábím meditační totemy, lapače nebo vějíře jen pokud přijde ten správný čas a klid. Vy si už jen vyberete ten, co vás nejvíce přitáhne. Hotové výrobky najdete na mé FB stránce nebo mě kontaktujte, pošlu vám aktuální nabídku.

 

GALERIE

« z 3 »