Když mě oslovila autorka knihy S Rozárkou za štěstím, Lucie Strnadová, neváhala jsem ani chvilku. Tenkrát mě požádala o pár obrázků, z pár obrázku se staly desítky ilustrací, ale byla to úžasná práce a zkušenost.

Moje ilustrace ke knize, S Rozárkou za štěstím, jsou digitální. Vždy jsem byla k této tvorbě trochu skeptická. Vždyť štětec a obyčejná tužka je něco, co nemůže být nahrazeno – ruční práce to je přece umění !!!
Noo… změnila jsem názor. Není to vůbec jednoduché malovat digitálně.
Jsem ráda, že díky Lucie Strnadová – LuStr Books jsem si mohla rozšířit své obzory a zkusit si i toto digitální umění ♥️
 
Rozárka je malá holčička, která hledá štěstí. Kniha není jen pro děti, ale i pro rodiče, kteří možná tápou jak dětem vysvětlit, co je to štěstí a kde ho najít. Nejen děti tedy v knize objeví jak se starat o své myšlenky, které přicházejí zevnitř, ale i zvenčí. V knize je krásně popsáno jak je lidská mysl propojena s přírodou. 
 
 
S Rozárkou za štěstím

Co je to ŠTĚSTÍ ?

Možná malé semínko, které dáme do úrodné půdy. Pozorujeme první lístečky. První rostlinky až po nádhernou zahradu, která nás obklopí.

S ROZÁRKOU ZA ŠTĚSTÍM

Bohužel tuto knihu zatím nemáme fyzicky. Vše je, ale připraveno na tisk. Lucie Strnadová se rozhodla vydat knihu na vlastní pěst.

Prosíme o spolupráci na tom, aby kniha mohla být vydána.

Na Donio.cz je spuštěna sbírka na tisk této knihy.

Zde můžete přispět jakoukoliv částkou a být tak součástí tohoto projekt. Vaší podpory si velmi vážíme a proto jsme pro vás připravili několik odměn. Například rostoucí záložka, hrnky nebo samotná kniha a být tak mezi prvními, co si budou moci knihu přečíst. Je to jen na vás, co si vyberete.

S ROZÁRKOU ZA ŠTĚSTÍM
S Rozárkou za štěstím