Další mojí láskou je výroba lapačů snů, nebo šamanských vějířů a meditační totemy.

Lapače snů

vyrábím v tradičním stylu s klasickým nebo složitým vzorem mandaly v kruhu, ale i ty romantické s krajkoulapač snů mají u mě místo.  Velký důraz dávám na barvy a jejich symbolický význam a schopnost vyvolávat určité vibrace a pocity, tak jak to dělali šamani. Šaman už při výrobě musí lapač snů „nabít“ správnou energií a to docílí jen když je v naprostém klidu a souzní s energií lapače. Zakázky na výrobu lapačů a vějířů nepřijímám. Zakázky, které byly časově omezeny mě dost stresovaly a to mé svědomí nedovolí vyrobit lapač snů, s kterým nejsem spokojena. Momentálně vyrábím lapače nebo vějíře jen pokud přijde ten správný čas a klid. Vy si už jen vyberete ten, co vás nejvíce přitáhne. Hotové výrobky najdete na FB obchodě nebo mě kontaktujte, pošlu vám aktuální nabídku.

šamanský vějířŠamanský vějíř /chřestidlo

na rozvíření dýmu vykuřovadel, který doprovází zvuk makovic. Vějířem směřujete dým z vykuřovadel, který slouží k očištění sebe, prostoru nebo čehokoliv jiného. Je to velmi magický rituální nástroj. Ptačí peří je prostředníkem mezi nebem a zemí, s vějířem můžete i meditovat a doprovázet se zvukem z makovic.

Dřevěný totem

je symbol totožnosti kmenové skupiny, dávného předka, ochranného ducha a také jeho viditelného symbolického zobrazení. Totemový kůl neboli totemový sloup je typický pro americké kmeny, ale je znám po celém světě mnoha jiných podobách. Totem zdobím ze všech stran, můžete ho tedy použít v prostoru, třeba v kruhové meditaci.

 

GALERIE

« z 3 »