Podle jedné pověsti měla kdysi indiánská maminka trable s dítětem. To v noci plakalo, a tak šla za šamanem, který jí poradil, ať vyrobí amulet – lapač snů. Jiný příběh však vypráví o šamanovi, který měl vizi. V té se mu zjevil Iktomi – lstivý pavoučí bůh – a promluvil k němu. Během hovoru sáhl pro provázek, stočený vrbový prut, pírka, proužky kůže, korálky. Mluvil o cyklech života, o strachu, dětství a dospívání, o smrti. Když hovořil o tom, že jsou na světě různé síly – dobré a zlé a směrování člověka podléhá tomu, které poslouchá, do proutku vplétal pavučinu. Upletenou síť pak podal šamanovi s tím, že ho má použít ku pomoci svým lidem, aby měli lepší sny, vize, náladu i cílevědomost. Když prý bude věřit v jeho magickou moc, pavučina propustí dobré síly, ty zlé se zachytí a první sluneční paprsky je spálí…
Lapač snů, nemusí být nutně použit jen v ložnici pro lapaní špatných snů, ale třeba i v obývacím pokoji pro lepší proudění energie. Navozuje tak rodinný klid a pohodu. Nebo do starších domů nebo bytů, kde odhání zlé síly, co se mohli v domě za léta nashromáždit.

Lapač snů – malý, velký, cestovní nebo šperk no hlavně jedinečný a originální jen pro Vás 🙂

lapač snů Dream Catcher
Mé lapače snů, hlavně ty na zakázku ručně vyrábím, co nejvíce podle představ a použití budoucího majitele, tak aby už při pohledu na něj byl člověk spokojený a byl mu dobrým talismanem, ale i netradiční dekorací a ozdobou.

Velký důraz dávam na barvy a jejich symbolický význam a schopnost vyvolávat určité vibrace a pocity. 

 Pokud nemáte představu jak by měl váš lapač snů  vypadat budu potřebovat vědět pár informací: jaké barvy se vám líbí,zda vás něco trápí (nemusí to být jen noční můry nebo nespavost lapač snů může být použit mnoha způsoby 🙂 ). Mohu se zeptat zda bude viset v ložnici nebo v jiné místnosti a hlavně jestli ho chcete využít tradičním způsobem, protože si myslíte, že potřebujete OCRÁNCE talisman proti zlým snům a špatné energii, nebo pouze jako dekoraci 🙂 Protože už při výrobě musí šaman (nebo ten, co lapač vyrábí:)) lapač snů „nabít“ správnou energii !

Váš příběh je mi inspirací a můzou …

Cena?

Ceny a rozměry jsou orientační záleží na složitosti a náročnosti, na použitém materiálu (krajka nebo složitost výpletu, korálky nebo drahé kameny ) a nebo na počtu kruhů !

LAPAČ SNŮ

MALÝ :

Šíře 15 cm  do délky 50cm : 300 Kč – 450 Kč

Šíře 20 cm do délky 70 cm : 450 Kč – 650 Kč

STŘEDNÍ :

Šíře 25 cm do délky 80 cm : 650 Kč – 750 Kč

Šíře 30 cm do délky 90 cm :  850 Kč  -950 Kč

Šíře 35 cm do délky 100 cm : 950 Kč – 1100 Kč

VELKÝ :

Šíře od 40 cm a od délky 100 cm : 1100 Kč – více

Poštovné a balné 150 Kč  – 200 Kč (za nadměrné/ neskladné +100 kč) Platba předem na účet!

 

CESTOVNÍ LAPÁČKY A ŠPERKY: 

Od 250 Kč 

Poštovné a balné 59 kč. Platba předem na účet !

 

OBJEDNAT ! prosím pište na email alliv@alliv.cz, nebo mě kontaktujte na facebooku.

V galerii vidíte lapače snů již prodané, ale mohu vám vyrobit podobné !

 

Lapač snů