V hlavní roli krajka !

Toužíte po lapači snů, ale kupovat si ho nechcete a vyrobit neumíte ? Tak tento kurz je přesně pro vás !

Kde?  Kavárna Buková, Buková 1, Jihlava
Kdy? 19.10.2018 od 14:00 do 18:00 hod. (cca 4 – 5 hodin, podle toho jak se nám bude dařit, tak počítejte možná i se zdržením. Děti od 10 let)
Kolik? 890 kč (v ceně je zahrnut material na 2 lapače snů, krajky, květy… cca 4 hodinový kurz, náklady na cestu a pronájem prostor…)
Platba předem na učet

Je nutné se přihlásit, vyplňte prosím přihlášku dole pod textem 🙂

V hlavní roli krajka? Ano , tento kurz bude trochu jiný. Každá si vyrobí dva lapače snů. První tradiční lapač snů, klasický vzor mandalky s korálky a v jakékoliv vámi zvolené barvě. Druhý lapač snů bude s krajkou v romantickém duchu, laděný do bílé nebo přírodní barvy. Krajky nebudete háčkovat, to by se do kurzu nevešlo, ale mám pro vás veškerý material i háčkované kraječky zajištěné.

Tento kurz je vhodný pro všechny, co touží nahlédnout do tajemství snů a umět lapač snů si sám vyrobit. Aby byl krásný na pohled a podle vaší fantasie, ale zároveň vyroben tak, aby vše správně fungovalo.

Podle jedné z pověsti by měla svému dítěti lapač snů vyrobit jeho maminka, jiná pověst říká, že umění vyrábět lapač snů předal šamanovi pavoučí bůh Iktomi. Samozřejmě vítám všechny maminky a i ty, co by si chtěli lapač snů vyrobit jen pro sebe nebo po někoho známého.

Vžijeme se do role šamana a ja vám při výrobě lapače budu povídat, k čemu slouží jednotlivé části, proč jsou barvy důležité, k čemu je vlastně ta síť uprostřed kruhu a ještě mnohem více …

Veškerý materiál bude zajištěn, vy si sebou vezmete jen nadšení a dobrou náladu !

Zde se mužete podívat jak to na mých kurzech probíhá. FOTO

(minimální počet přihlášených osob, aby se kurz uskutečnil jsou 5, maximum však 10 osob)

Zde prosím vyplňte přihlášku na kurz: